Produkcja tytoniu, odcinek 8.

Kolejny odcinek naszego filmu instruktażowego w którym pokażemy produkcję stripsa tytoniu. Przejdziemy przez wszystkie etap, od skupu surowca do produktu końcowego. Nasz Polski tytoń cechuje się niską zawartością nikotyny i wysoką zawartością cukrów oraz bardzo dobrą absorpcją melasy, co sprawia, że fajka wodna pali się bardzo dobrze i przyjemnie smakuje.

Ogławianie i skup tytoniu, odcinek 7.

To już siódmy odcinek w serii naszych filmów instruktażowych. Omówimy w nim ogławianie, pasynkowanie i sortowanie tytoniu. Nasze skupy pracują pełną parą, pamiętajcie, że zapisy na dostawę surowca prowadzimy z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Odmiany tytoniu, które skupujemy to: tytoń jasny Virginia, ciemny Barley oraz Mocny Skroniowski. Zapraszamy wszystkich Rolników do współpracy.

Zbiór i suszenie tytoniu, odcinek 6.

Kolejny odcinek z serii filmów instruktażowych realizowanych przez naszą firmę. Tym razem omówimy proces zbioru liści tytoniu. Przejdziemy przez obajwy dojrzałości liści, pokażemy różne metody zbioru, po to by przejść do tematu suszenia tytoniu. Rozpoczęliśmy już skup tytoniu, serdecznie zapraszamy wszystkich Plantatorów do Współpracy.

Porady w zakresie zabiegów pielęgnacyjnych w uprawie tytoniu, odcinek 5.

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego filmu, w którym nasi eksperci w dziedzinie pielęgnacji uprawy tytoniu, podpowiedzą co zrobić, czego użyć oraz w jaki sposób wzmocnić uprawę. Wspólnie przejdziemy przez uprawki agrotechniczne, omówimy spulchnianie oraz pielenie. W filmie znajdziecie mnóstwo cennych i wartościowych informacji potrzebnych do zdrowego rozwoju roślin tytoniu na plantacji.

Nawożenie i biostymulacja na plantacji tytoniu, odcinek 4.

W tym odcinku omówimy rodzaje nawozów oraz biostymulatorów używanych na plantacji tytoniu. Razem z grupą ekspertów z firm Agroconsult, Ekoplon oraz NaturalCrop doradzimy jakich nawozów oraz biostymulatorów użyć. Z filmu dowiecie się co zrobić by tytoń, który rośnie na polach był w jak najlepszej kondycji, co finalnie doprowadzi do zwiększenia wydajności i najlepszej jakości surowca.

Wysadzanie rozsady tytoniu na plantacji, odcinek 3.

W dzisiejszym odcinku dowiesz się jak powinno wyglądać wysadzanie rozsady tytoniu. Opowiemy jakie zabiegi temu towarzyszą i dlaczego warto je wykonać. Omówimy nawożenie gleby oraz rodzaje sadzarek niezbędnych na plantacji tytoniu.

Strzyżenie i nawożenie tytoniu, odcinek 2.

Odcinek poświęcony nawożeniu oraz strzyżeniu młodych sadzonek tytoniu. Omówimy jak nawozić młode rośliny, by już od kiełkowania ochronić je przed chorobami. Następnie pokażemy w jaki sposób strzyc tytoń, opowiemy jakie są zalety tego zabiegu i jak bardzo jest on potrzebny roślinom.

Sadzenie tytoniu, odcinek 1.

Pierwszy odcinek z serii filmów poświęconych uprawie tytoniu. Przejdź z nami przez przez proces rozsady tytoniu. Omówimy szczegółowo cały proces sadzenia, jego rodzaje oraz co zrobić by Twoja plantacja tytoniu przyniosła owocne plony.