01
Uprawa tytoniu

belka

Nowoczesne rolnictwo to synergia tradycji, doświadczenia i najnowszej wiedzy​

Nasi agronomowie współpracują z rolnikami, aby osiągnąć wspólny sukces. Opieka specjalistów i odpowiednia pielęgnacja upraw pomagają produkować tytoń w najwyższych klasach. Wspieramy również lokalnych producentów poprzez dystrybucję nawozów i środków ochrony roślin.

02
Skup tytoniu

belka

Co roku zwiększa się grono zakontraktowanych gospodarstw, z których bezpośrednio nabywamy tatoń

W trakcie skupu nasi eksperci oceniają liście pod kątem koloru, piętra, struktury, rozmiaru, elastyczności oraz wilgotności. Tak szczegółowa klasyfikacja tytoniu pomaga nam zagwarantować najwyższą jakość produktu końcowego. Sortowanie oraz klasyfikacja jakościowa liści odbywa się zgodnie z międzynarodowymi standardami.

Pietra-lisci

03
Produkcja tytoniu

belka

Nasze produkty są odzwierciedleniem potrzeb naszych klientów

Przetwarzając tytoń na naszych liniach produkcyjnych, możemy przygotować go zgodnie z wytycznymi klienta. Uwzględnimy takie parametry jak zawartość cukru, nikotyny, wilgotność, absorpcja, kolor, jakość, udział żyły czy wielkość frakcji. Jakość i jednorodność produktu końcowego jest ściśle monitorowana w laboratorium, gdzie szczegółowo sprawdzane są wszystkie powyższe parametry. Sprawdzony, ustabilizowany i odpowiednio zapakowany tytoń, trafia do naszego magazynu, gdzie bezpiecznie czeka na dostawę do klientów.

04
Magazyn i logistyka

belka

Nasz dział logistyki ekspresowo obsłuży każde zamówienie

Przygotujemy dokumenty przewozowe zgodnie z wytycznymi klienta. Wysyłka nastąpi bezpośrednio z naszych bezpiecznych magazynów, przystosowanych do wymagań fitosanitarnych, a dzięki komorom fumigacyjnym, przygotowany do transportu produkt będzie całkowicie wolny od szkodników.