Liście tytoniu

Jaka Jest Nasza Misja?

Przekształcamy efekt naszej ciężkiej pracy w towar pożądany oraz ekskluzywny.

Naszą misją jest promowanie polskiego tytoniu na rynku międzynarodowym. Wierzymy, że najwyższy standard liści tytoniu, takich jak Virginia czy Burley, jest w stanie zaspokoić wszelkie oczekiwania dotyczące jego jakości. Jesteśmy pewni, że tytoń, który sprzedajemy, spełnia wymagania i odpowiada potrzebom naszych klientów.

Pragniemy wyjść naprzeciw indywidualnym, nawet najbardziej rygorystycznym wymaganiom i gustom, aby każdy produkt był dokładnie taki, jak życzy sobie tego konsument.

Zobacz Nasze Produkty

Jak Działamy?

PROFILE DZIAŁALNOŚCI

Łukowa Tobacco, dzięki korzystnemu położeniu geograficznemu swojej siedziby – tereny południowo-wschodniej Polski, gdzie uprawy FCV należą do największych w kraju, przeprowadza i nadzoruje cały proces produkcyjny, od uprawy i skupu tytoniu, poprzez przetwarzanie i jego magazynowanie, aż po dostarczenie tytoniu do kontrahenta.

UPRAWA TYTONIU
UPRAWA TYTONIU
Uprawą tytoniu zajmujemy się od pokoleń. Dbamy o nawożenie i dostarczanie mikroskładników tytoniu oraz spełnianie wszystkich wymagań glebowych.
SKUP TYTONIU
SKUP TYTONIU
Dokonujemy skupu tytoniu na podstawie umów kontraktacyjnych zawieranych z plantatorami indywidualnymi oraz grupami producentów.
PRODUKCJA
PRODUKCJA
W Łukowa Tobacco posiadamy wszystkie potrzebne maszyny do przetwórstwa tytoniu, co pozwala na uzyskanie wysokiej jakości produktu.
MAGAZYN TYTONIU
MAGAZYN TYTONIU
Posiadamy magazyny i zakład przetwórczy, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów produktami i obsługą o najwyższej jakości.