W Łukowa Tobacco dbamy o odpowiednie i świadome przeprowadzenie całego procesu produkcji surowca tytoniowego zgodnie z zasadami integrowanej ochrony roślin, co pozwala na uzyskanie wysokiej jakości tytoniu przy jednoczesnym zminimalizowaniu wpływu na środowisko naturalne.

Łukowa Tobacco dąży do zaspokajania potrzeb każdego najbardziej wymagającego klienta.

 

ŁUKOWA TOBACCO NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI TYTOŃ DO FAJEK WODNYCH

Kilkanaście lat doświadczeń w przemyśle tytoniowym nauczyło nas tego, jak ważny jest rozwój produktów poprzez ciągłe udoskonalanie receptur, podnoszenie kwalifikacji pracowników i szukanie rozwiązań oferowanych przez nowoczesne technologie. Właśnie dlatego produkowany przez Łukowa Tobacco tytoń doskonale sprawdza się do fajek wodnych. Doskonale dobrana mieszanka najwyższego jakością tytoniu naszej produkcji i kompozycja oryginalnych aromatów stworzy wyrób idealny fajek wodnych.

Wskazać również należy, że nasz tytoń charakteryzuje się jasnym cytrynowym kolorem, wysoką zawartością cukru (25–30%) i niskim poziomem nikotyny (0,8–1,5%). Jest on więc szczególnie pożądany przez producentów tytoniu do fajek wodnych i do tego zastosowania nadaje się najlepiej. Świadczą o tym zadowoleni klienci z wielu krajów, takich jak Egipt, Turcja, Jordania, czy też Zjednoczone Emiraty Arabskie, którzy chętnie do nas wracają przekonani wysokim standardem naszych usług.